Najlepsi producenci suplementów diety (ranking)

24 kwietnia 2019

Sklep z suplementami

Suplement diety to preparat służący do uzupełnienia normalnej diety o witaminy oraz składniki mineralne. Co więcej, suplementy diety uznawane są za środek spożywczy, który zazwyczaj przyjmuje postać kapsułek, drażetek, tabletek oraz ampułek z płynem.

Wszystkie suplementy diety, które zostały wprowadzone na rynek nie mogą stanowić zagrożenia dla zdrowia. Mimo to warto pamiętać, że niewłaściwe stosowanie środków suplementowych, może przyczynić się do wystąpienia pewnych zagrożeń. Wybierając suplementy diety warto kierować się tym, czy pochodzą one od znanych producentów farmaceutycznych.

Najpopularniejsi producenci suplementów diety

1. SwissPharma - przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży ekologicznych i naturalnych suplementów diety, które są najwyższej jakości oraz przystępnych cenach. Ich produkty wykazują działanie wzmacniające. W sklepie internetowym znaleźć można suplementy diety, liofilizaty oraz witaminy. Strona www: https://swisspharma.pl/

2. Adamed - firma farmaceutyczno-biotechnologiczna o polskich korzeniach, która powstawała w oparciu o własne i indywidualne patenty jej założycieli. Marka systematycznie się rozwija, wprowadzając na rynek nowe rozwiązania. Dzięki temu firma, trafia do potrzeb niemal każdego klienta. Adamed to firma, która w sposób znaczący przyczynia się do rozwoju polskiego działu innowacyjności. Ich produkty to głównie, leki wydawane na receptę, dermokosmetyki oraz suplementy diety.

Ranking producentów suplementów

3. Aflofarm - polska, firma farmaceutyczna, która zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży produktów, które dostępne są bez recepty. Misją przedsiębiorstwa jest dotarcie do klientów i dostarczenie im bezpiecznych produktów. Jako pierwsi wprowadzili środek przeciwbólowy i przeciwzapalny Opokan.

4. Bauch&Lomb - firma, która znana jest ze względu na pielęgnację soczewek kontaktowych. Ich produkty przeznaczone są do czyszczenia oraz płukania soczewek. Skierowane to osób, posiadających wrażliwe oczy.

5. Glaxo - koncern farmaceutyczny, który znany jest ze względu na prowadzenie badań klinicznych nad lekami oraz szczepionkami. Ta brytyjska firma stawia na leczenie chorób ostrych oraz przewlekłych. Jej produkty najmocniej wykorzystywane są w chorobach układu oddechowego oraz HIV.

6. EurusPharm - marka, która oferuje suplementy diety skoncentrowane za takich pozycjach jak: Magnez B6, Magnez B6+, Omega 3, Potas czy Tran. Każdy produkt tego przedsiębiorstwa pakowany jest w blistry i kartonik. Optymalnie dobrane składy pozwalają na korzystanie z produktów, przez wszystkie dorosłe osoby.

Gdzie kupić suplementy

7. Medicofarma - polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne, które specjalizuje się w wyrobach medycznych oraz produktach weterynaryjnych. Zakład może poszczycić się najnowszymi liniami technologicznymi, które pochodzą ze światowych producentów. Znanym ich środkiem jest Coffeepirine.

8. LookPharm - firma, której produkty wyróżniają się certyfikatami ekologicznymi. Ich suplementy zawierają wysoką zawartość błonników, olei, soków oraz ziół takich jak np. melisa, czystek, morwa biała itd. Marka posiada również środki wzmacniające odporność oraz układ immunologiczny.

9. Polfa Łódź - jeden z czołowych producentów suplementów diety w Polsce. Firma może pochwalić się ponad 50 różnymi środkami, takimi jak np. Paracetamol, Calcium C, Calcium Alergo Plus. Polfa Łódź przoduje jeśli chodzi o sprzedaż preparatów z wapniem.

10. Polpharma - największy polski gigant sprzedający leki oraz suplementy diety. Firma oferuje produkty sprzedawane wyłącznie na receptę. Przedsiębiorstwo wyróżnia się w dziedzinie kardiologii, gastroenterologii oraz neurologii. Popularny ich środek to np. Etopiryna czy Polopiryna.

Tylko stosowanie dopuszczalnej dziennej dawki suplementu diety jest w stanie przynieść jakiekolwiek efekty, bez pojawienia się skutków ubocznych.