Witamina C z dzikiej róży - ACEROLA

10 kwietnia 2019

Witamina C z aceroli

Witamina C należy do grupy związków organicznych, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania żywego organizmu. Niestety nie są przez niego syntetyzowane. Zapotrzebowanie na witaminę C jest znaczące, dlatego zaleca się podawanie jej w różnych formach. Jedną z nich jest witamina C z dzikiej róży pochodząca z ekologicznych upraw.

Witamina C z dzikiej róży posiada tylko naturalne substancje, które sprawiają, że zawarty w niej kwas L-askorbinowy skuteczniej się wchłania. Związek chemiczny zwiększa przyswajalność żelaza i bierze udział w produkcji kolagenu. Ponadto, pomaga utrzymać prawidłową budowę i funkcję m.in zębów, chrząstek, skóry, i naczyń krwionośnych. Wspomaga układ nerwowy, dlatego efektywnie obniża poziom stresu, eliminuje osłabienie i zmęczenie. Wzmacnia prawidłowy metabolizm energetyczny.

Witamina C z dzikiej róży dla dzieci?

Witamina C z dzikiej róży może być także podawana dzieciom. Warto jednak robić to stopniowo. Przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem, aby potwierdzić bezpieczeństwo stosowania. Związek ten najczęściej występuje w formie pastylek do ssania lub proszku, który rozpuszcza się w wodzie. Nie podawaj dziecku witaminy z dzikiej róży, jeżeli posiada ono nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Witamina C z dzikiej róży cena

Cena za produkt suplementowy może wahać się od kilkunastu nawet do ponad stu złotych. Co powoduje taką rozbieżność? Wszystko zależne jest od konkretnego produktu oraz jego zawartości naturalnej witaminy C. Duże znaczenie ma również fakt, czy produkt jest ekologiczny czy też nie. Kolejnym czynnikiem decydującym o cenie jest pojemność preparatu.

Acerola

Witamina C z dzikiej róży, Acerola - Opinie

Iwona

Już po pierwszym użyciu zauważyłam ogromną różnicę. Zmęczenie zeszło, stałam się bardziej produktywna, a stan mojej skóry się poprawił. Skuteczność i wydajność ponad wszystko!

Daria

Nie mogłam wyjść z podziwu jak szybko zauważyłam pierwsze efekty! W przeciągu kilku dni stałam się dużo żywsza, moje osłabienie zniknęło. To naturalny lek, który naprawdę działa i jest ogólnodostępny.

Marzena

Świetne działanie, które widoczne jest już po kilku dniach przyjmowania witaminy C z dzikiej róży. Do tej pory stosowałam witaminę C jedząc warzywa oraz owoce, które ją posiadają, jednak efekt nie był tak spektakularny.

Niezwykłe właściwości aceroli - witaminy c z dzikiej róż

Acerola to doskonały składnik redukujący w organizmie poziom wolnych rodników, które odpowiadają za stymulację starzenia się. Co więcej, witamina C zawarta w dzikiej róży wykazuje właściwości ochronne przed potencjacymi chorobami nowotworowymi.

Witamina c z dzikiej róży właściwości:

  • wzmacnia żyły

  • przeciwdziała stanom nerwicowym

  • umacnia odporność

Acerola właściwości

Acerola jest doskonale przyswajanym cennym źródłem naturalnej witaminy C. Oprócz tego związku acerola posiada także cały komplet innych składników aktywnych, jak witamina A, żelazo, fosfor, magnez czy wapń.